KorekSound.pl - Profesjonalne systemy estradowe

Kontakt – napisz do nas


  1. email:
  2. tel:+48 602 611 716
  3. gg:5918812

Fundusz Wsparcia Kultury

Pragniemy poinformować, że firma KOREK SOUND Ewa Korczyńska znalazła się w gronie beneficjentów programu FWK i otrzymała „Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19”.
FWK

Technika Estradowa

Technika estradowa to elementy bez których nie może się odbyć żadne widowisko estradowe. Technika estradowa to, system nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz scena wraz z zadaszeniem, garderoby…. Aby te elementy mogły być bezpiecznie użytkowane należy jeszcze zapewnić odpowiedniej mocy zasilanie, dystrybucję mocy wraz z profesjonalnymi zabezpieczeniami, odpowiednie przyłącze energetyczne wraz z okablowaniem. O tych właśnie elementach wielu organizatorów zapomina, a są one przecież integralną częścią przygotowania technicznego imprezy.
Nasza firma wyposażona jest w odpowiednie dystrybutory mocy z najnowszymi systemami zabezpieczeń. Dysponujemy również możliwością wynajmu agregatów prądotwórczych o mocach od 40 – 170kW zaspokajających zapotrzebowanie mocy dla wielu produkcji.
Barierki ochronne i plotki zaporowe to nieodzowne elementy w celu zapewnienia porządku i bezpieczeństwa zarówno występujących artystów jak i publiczności. Jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby w tym zakresie.
W zakładkach dotyczących nagłośnienia, oświetlenia i sceny znajdą Państwo więcej informacji szczegółowych.